Eesti

Ettevõtluse pilvelahendused

Uues reaalsuses tuleb innovatsiooni ja lahendusi ellu viia kuude, mitte aastate jooksul ning andekate töötajate olemasolu on muutunud suureks väljakutseks enamiku organisatsioonide jaoks kõigis tööstusharudes. Seetõttu peavad ettevõtted muutma oma lähenemist infohalduslahenduste arendamisele, hooldamisele ja kaasajastamisele. Ettevõtluse pilvelahenduste loomise kontseptsioon low-code raamistikku kasutades tagab autonoomia, paindlikkuse ja kiiruse, et vastata organisatsiooni nõuetele sobitatavate ja skaleeritavate lahendustega.

Minu organisatsioon vajab

 • Töötada kiiresti välja uus programm, mida saab kohandada erivajadustele ja hallata meie meeskond;
 • Vähendada programmi arendus- ja halduskulusid;
 • Tõsta klienditeeninduse kvaliteeti ja saada parem arusaam klientide vajadustest;
 • Pakkuda kaugtöötajatele asjakohaseid andmeid õigel ajal ja kohas, et tõsta nende tootlikkust;
 • Toimetada andmed ajaloolistest lokaalsetest süsteemidest pilve;
 • Vähendada kohalike süsteemide tugi- ja halduskulusid;
 • Kiiresti luua integratsioonid sisemiste ja väliste infosüsteemide vahel;
 • Kasutada oma juba olemasolevat Microsofti tootetaristut tõhusamalt, pakkudes suuremat äriväärtust;
 • Pakkuda minu organisatsioonile rohkem lahendusi, kaasates minimaalselt IT-talente.

Lahendus

Mis tahes spetsiaalselt loodud ja kohandatud teabehaldussüsteem, mida organisatsioon kasutab oma protsesside automatiseerimiseks ja mis töötab pilves. Tegemist ei ole standardiseeritud tootega, vaid vastavalt organisatsiooni vajadustele välja töötatud erilahendusega.

Paljudes organisatsioonides tekivad protsesside digitaliseerimise ja automatiseerimise nõuded kiiremini, kui organisatsioon suudab neid täita. IT-spetsialistide vähesus ja eelarvepiirangud on olulised takistused, mis ei lase ettevõtetel oma tegevust parandada ning uusi teenuseid kiiremini ja paremini kasutusele võtta. Suhteliselt pikk ja keeruline tarkvara arendustsükkel, mis võib ärivajaduse määratlemisest kuni toote esimese versiooni kättesaamiseni kesta mitu kuud, ei lase organisatsioonidel kiiresti reageerida turu arengutele ja klientide nõudmiste muutumisele.

Ettevõtluse pilvelahenduste loomise kontseptsioon low-code raamistikku kasutades tagab autonoomia, paindlikkuse ja kiiruse, et vastata organisatsiooni nõuetele sobitatavate ja skaleeritavate lahendustega. Low-code pilvekeskkonda kasutavad rakenduste arendamise ja moderniseerimise praktikad annavad klientidele võimaluse parandada äritulemusi, kasutada tehnoloogiat paindlikult, millal ja kuidas seda vaja on. Low-code lähenemist kasutades saab süsteemi arenduskulusid vähendada 70% ja neid saavad osaliselt arendada ärikasutajad ise, vähendades IT-spetsialistide töökoormust organisatsioonis. Gartner Researchi hinnangul arendatakse 2024. aastal 65% kõigist organisatsioonide ärirakendustest low-code keskkonnas.

Kasu

Organisatsioonid säästavad investeeringuid uute programmide ja rakenduste arendamiseks ja haldamiseks:

 • Organisatsioonid, kes on investeerinud digitaalsesse ümberkujundamisse, kalduvad omaks võtma ka paremaid juhtimistavasid;
 • Arenenud digitehnoloogiaid kasutusele võtnud ettevõtted väärtustavad kõrgema palgaga töötajate individuaalset tulemuslikkust;
 • Organisatsioonid parandavad tootlikkust ja langetavad otsuseid kiiremini, pakkudes kõigile protsessis osalejatele kohest juurdepääsu vajalikule sisule õiges kontekstis;
 • Kiire pilverakenduste arendus võib säästa kuni 50% traditsioonilistelt süsteemi arenduskuludelt;
 • Töö kaasaegsete pilveäri programmidega loob keskkonna uute talentide ligimeelitamiseks;
 • Organisatsioonid säästavad kulusid ja suurendavad kasumit ajalooliste süsteemide ja infrastruktuuride sulgemise ning äripilvelahendustele üleminekuga.

Toote ülevaade

Ettevõte pilvelahendustel on piiramatu arv rakendusi. Digitaalsest klienditeenindusest integreeritud mobiilirakenduste ja ettevõttesiseste portaalide kaudu kuni tootmistaristu halduseni, kasutades IoT andmeid ja täiustatud analüüsi. Igal organisatsioonil igas valdkonnas on väljakutseid, mida saab lahendada, ja võimalusi, mida saab hõlmata täiustatud ettevõte pilvelahenduste abil. Digital Mind arendab ettevõtlusele olulisi rakendusi kasutades Microsoft Power Platform  raamistiku.

Meie, Digital Mind, aitame suurtel ja keskmise suurusega organisatsioonidel rakendada jätkusuutlikke äritavasid, digitaliseerides nende olulised protsessid. Meie protsesside digitaliseerimise lahendused toetavad keskkonna-, sotsiaalhaldamise strateegiaid ja võimaldavad klientidel erinevates tööstusharudes keskenduda jätkusuutlikule finantskasvule, töötajate heaolule ja positiivsele mõjule ühiskonnale.

Küsi nõustamist

Broneerige konsultatsioon juba täna

Küsimusi? Võtke meiega ühendust!