Eesti

SAP ERP

SAP ERP on juhtiv äri ressursside planeerimise süsteem, mis on pühendatud suurte piirkondlike ja rahvusvaheliste ettevõtete peamiste äriprotsesside juhtimisele, sealhulgas: raamatupidamine, rahandus, tootmine, tarneahel, müügitsükkel, varud, inimressursid, klienditeenindus ja palju muud.

Võtke ühendust

Optimeerige äritegevust

Parandage otsuste tegemist

Suurendage eeliseid oma klientide, töötajate ja organisatsiooni jaoks

Kiirendage aja väärtustamist

Kiirendage innovatsiooni

Võimas lahendus suurettevõtetele

SAP ERP on võimas lahendus suurettevõtetele tänu oma skaleeritavusele ja ka terviklikule funktsionaalsusele, võimaldades organisatsioonidel tõhusalt hallata keerulisi äriprotsesse mitmes osakonnas ning asukohas. Selle tugevad funktsioonid, nagu integreeritud finantsjuhtimine, tarneahela juhtimine ja inimressursside moodulid, annavad toimingutest tervikliku ülevaate, edendades sujuvamaid töövooge, andmete terviklikkust ning teadlikke otsuseid äri tasandil

Võtke ühendust

Peamised funktsioonid

SAP ERP põhifunktsioonid on selle võimed integreerida ja sünkroonida erinevaid äriprotsesse, nagu rahandus, müük, hanked ning tootmine, ühte sidusasse süsteemi, mis võimaldab tõhusat ja täpset andmehaldust kogu organisatsioonis.

Tarneahel: ostmisest kohaletoimetamiseni

Tarneahela ja logistika juhtimine koos kulude optimeerimisega.

Raamatupidamine: alates finantsratsionaliseerimisest kuni vastavuseni

Finantstehingute automatiseerimine ja ratsionaliseerimine, õigusaktide ja finantsarvestuse nõuete järgimine.

Tootmine: planeerimisest lõpptooteni

Tootmisprotsessi optimeerimine ja analüüs.

Müük: tellimusest makseni

Müügiprotsesside juhtimine, klienditee täielik jälgimine, kaupade kohaletoimetamine ja müügijärgne teenindus.

Kättetoimetamine: päringust otsuseni

Tõhus teenusehaldus, eksklusiivne teenindus, klientide rahulolu ja müügi täiustamine.

Analüüs: originaaldokumendist aruandeni

Kõik dokumendid salvestatakse ühte süsteemi. Põhjalik aruandlus toimub valitud päringute ja nõuete alusel.

Kohapealne vs SaaS

SAP ERP-i saab juurutada kahel S/4HANA tarneplatvormil: Kohapealne maksimaalse kontrolli jaoks ja cloud kiire väärtuseni jõudmiseks. Mõlemal on oma plussid ja miinused. Kuigi on veel üks võimalus: hübriidne edastusmudel, mis toetab nii kohapealseid kui ka cloudi põhiseid stsenaariume. SAP S/4HANA kohapealne väljaanne on sisemine platvorm, mis asub teie serverites ja mida haldab ka teie ettevõte. SAP-i uuendused avaldatakse igal aastal, kuid teie meeskond peab need rakendama ning testima. SAP S/4HANA cloud väljaanne on tarkvara teenusena (SaaS), mida hostitakse SAP-i serverites ja mida haldab SAP. Tarkvarauuendused toimuvad kord kvartalis. Cloud versioon on äridele saadaval nii era- kui ka avalikus väljaandes. Kuigi privaatne cloud sisaldab täielikku S/4HANA funktsionaalsust ning laiendab ka geograafilist ulatust, aitab avalik cloud lahendada LOB-i, üldise strateegia ja ERP väljakutseid.

SAP S/4HANA Kohapealne

  • Traditsiooniline Litsentsimine
  • Juurutamist ja hooldust juurutavad ning hooldavad kliendi IT-töötajad
  • Süsteemisisene planeerimine, testimine, kontrollimine, uuendamine ja muutmine on kliendi täielik vastutus
  • Kõrge vastavus individuaalsetele ärinõuetele ja kohandamisele
  • Täielik ERP ulatus, integreerimine SAP Hybris Turunduse, SAP JAM-i ja SAP Ariba Võrkudega
vs

SAP S/4HANA Cloud Väljaanne

  • Tellimuse Litsentsimine
  • Süsteemi infrastruktuur ja hooldus on SAP-i kontrolli all
  • Automaatsed uusimad uuendused toimuvad kord kvartalis ilma kliendi osaluseta
  • Eelmääratletud parimate tavade konfiguratsioon piiratud spetsialiseerumisaladega
  • Põhistsenaariumid, manustatud ERP-stsenaariumid, integreerimine SAP SuccessFactors Employee Centrali, SAP Fieldglassi, SAP Hybris Turunduse, SAP JAM-i ja SAP Ariba Võrkudega

SAP ERP Eelised

Parem Tõhusus

SAP ERP aitab organisatsioonidel oma toiminguid sujuvamaks muuta, korduvaid ülesandeid automatiseerida ja töövooge optimeerida, mis suurendab tõhusust ning tootlikkust.

Täiustatud otsuste tegemine

Reaalajas juurdepääsuga täpsetele andmetele võimaldab SAP ERP teadlikke otsuseid teha organisatsiooni kõigil tasanditel, toetades paremat strateegilist planeerimist ja täitmist.

Integreeritud äriprotsessid

SAP ERP integreerib organisatsiooni erinevaid osakondi ja funktsioone, edendades sujuvat andmevoogu ning koostööd erinevates valdkondades, kõrvaldades silod ja parandades protsessi üldist tõhusust.

Mastaapsus

SAP ERP on loodud skaleerima organisatsiooni kasvuga, mahutades suurenenud tehingumahtusid, kasutajate koormust ja laiendades ärinõudeid, muutes selle sobivaks nii väikestele kui ka suurtele äridele.

Eeskirjade Järgimine

SAP ERP pakub tugevaid vastavusfunktsioone, tagades, et organisatsioonid järgivad valdkonnapõhiseid eeskirju, raamatupidamisstandardeid ja andmete privaatsuse nõudeid, vähendades mittevastavuse ning sellega seotud karistuste riski.

TOP10 küsimust SAP ERP-i kohta

Mis on SAP ERP?

SAP ERP on SAP SE poolt välja töötatud äri ressursside planeerimise tarkvara, mis pakub organisatsioonidele terviklikku integreeritud rakenduste komplekti oma äritegevuse erinevate aspektide haldamiseks.

Millised on SAP ERP peamised moodulid?

SAP ERP koosneb sellistest moodulitest nagu Rahandus ja Kontroll (FICO), Müük ja Levitamine (SD), Materjalihaldus (MM), Tootmise Planeerimine (PP), Inimkapitali Juhtimine (HCM) ja palju muud.

Kuidas SAP ERP äridele kasu toob?

SAP ERP aitab äridel oma tegevust sujuvamaks muuta, suurendada tootlikkust, parandada otsuste tegemist reaalajas andmetele juurdepääsu kaudu, optimeerida tarneahela juhtimist ja võimaldada tõhusat finantsjuhtimist.

Kas SAP ERP sobib ainult suurettevõtetele?

Kuigi suurettevõtted kasutavad SAP ERP-i laialdaselt, saab seda kohandada ka väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete vajadustele.

Kas SAP ERP-i saab kohandada?

Jah, SAP ERP-i saab kohandada vastavalt konkreetsetele ärinõuetele, võimaldades organisatsioonidel kohandada tarkvara oma ainulaadsete protsesside ja töövoogudega.

Kas SAP ERP toetab ülemaailmseid toiminguid?

Jah, SAP ERP pakub mitme keele ja mitme valuuta tuge, muutes selle sobivaks mitmes riigis ning piirkonnas tegutsevatele äridele.

Kas SAP ERP-i saab integreerida teiste süsteemidega?

Jah, SAP ERP saab integreeruda erinevate kolmandate osapoolte süsteemide ja rakendustega, võimaldades sujuvat andmevahetust ning protsesside integreerimist erinevatel platvormidel.

Kuidas SAP ERP parandab aruandlust ja ka analüüsi?

SAP ERP pakub tugevaid aruandlus- ja analüüsivõimalusi, võimaldades organisatsioonidel luua reaalajas ülevaateid, luua kohandatud aruandeid ning teha andmepõhiseid otsuseid.

Kas SAP ERP on cloudil põhinev?

SAP ERP pakub nii kohapealseid kui ka cloudi põhiseid juurutustüüpe.

Kas SAP ERP-i saab rakendada erinevates tööstusharudes?

Absoluutselt saab, SAP ERP-i kasutatakse laialdaselt erinevates tööstusharudes, sealhulgas tootmises, jaemüügis, tervishoius, rahanduses, kommunaalteenustes ja mujal, pakkudes valdkonnapõhiseid funktsioone ning ka parimaid tavasid.

Küsi nõustamist

Broneerige konsultatsioon juba täna

Küsimusi? Võtke meiega ühendust!

Laadige alla "Läti ERP-turu analüüsi" peamised järeldused.