Eesti

Digital Mind - Teie partner äritehnoloogia alal

Aitame suurtel ja keskmise suurusega ettevõtetel juurutada jätkusuutlikke äritavasid, digiteerides nende peamised tööprotsessid.

Meist

Digital Mind asutasid 2005. aastal 3 inimest, kelle visioon ja pühendumus on aidata ettevõtetel oma protsesse digitaliseerida ja töökeskkonda parandada. Sellest ajast alates oleme väikesest idufirmast kasvanud rahvusvaheliseks ettevõtteks, millel on esindused kõigis Balti riikides ja Poola.

Meie algsed põhiväärtused ei ole ettevõtte kasvades ja laienedes muutunud. Usume jätkuvalt, et Digital Mindi pakutavad äritehnoloogilised lahendused ettevõtte sisuhalduseks, intelligentseks protsesside automatiseerimiseks, ERP ja äripilve arendamiseks on vahend jätkusuutlikuks, keskkonnasõbralikuks ja sotsiaalselt vastutustundlikuks äritegevuseks, pakkudes mõõdetavat kasu – väiksemad kulud, suurenenud töötajate tootlikkus ja ettevõtte jätkusuutlikkus.

Tänu meie digitaliseerimisalastele pädevustele ning OpenTexti ja Microsofti juhtivatele tarkvaratoodetele keskenduvad meie kümned kliendid finants-, kindlustus-, logistika-, jaemüügi-, telekommunikatsiooni-, tootmis-, ehitus- ja muudes valdkondades jätkusuutlikule finantskasvule, oma töötajate heaolule ja positiivsele mõjule ühiskonnale.

Oleme uhked, et meil töötab kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistide meeskond, keda ühendab vastutus oma tegude, lubaduste ja saavutatavate tulemuste eest. Oleme otsustanud luua suhteid oma klientide ja partneritega vastastikuseks kasvuks ja pikaajaliseks koostööks ning teha otsuseid, millel on positiivne mõju meie elukeskkonnale.

Meie meeskond

Rinalds Sluckis

CEO

Rinald Slucki on 20-aastase rahvusvahelise äri kogemusega tehnoloogiaettevõtja, ettevõtte „Digital Mind“ asutaja ja selle algne juht, kelle missiooniks on arendada ettevõtet strateegiliseks digitaalse transformatsiooni partneriks Kesk- ja Põhja-Euroopa organisatsioonidele. Rinald on innukas triatleet, mitmekordne võistluste „Ironman“ võitja ja maailmameistrivõistlustel osaleja.

Aivars Balcuns

Partner / CFO

As Digital Mind’s CFO, Aivars is responsible for company’s finance, administrative, legal, IT and HR functions. To better consult our customers on GDPR related issues, Aivars has become our resident personal data protection expert.

Edgars Alksnis

Partner / Tehnikadirektor

When it comes to ECM, there’s literally nothing Edgars wouldn’t be able to deliver. With more than 10 years of experience deploying content and process management solutions Edgars is a true expert and team leader.

Maris Miezitis

Partner / Lahendusarhitekt

By being rather unique combination of musician and mathematician, Maris spots patterns and structures information to find the best possible solution. He started at our company as a student and has grown to become a hard-working technology professional with an impressive track-record of deployed business critical process solutions.

Broneerige konsultatsioon juba täna

Küsimusi? Võtke meiega ühendust!