Eesti

Meist

Digital Mind-is oleme ettevõtete IT-lahenduste eksperdid. Me aitame organisatsioonidel Balti mere regioonis ühendada IT parimad praktikad ettevõtlusega. Pakume nii digitaliseerimise strateegia kui tarkvara lahenduste arendamise ja implementeerimise teenust eesmärgiga tõsta efektiivsust erinevates äriprotsessides. Me usume, et nutikas tehnoloogia kasutamine annab olulise konkurentsieelise igale organisatsioonile ja võime seda tõestada oma tänaste tulemustega.

Digital Mind loodi Lätis aastal 2005 ja sellest ajast alates oleme kasvanud väiksest iduettevõttest rahvusvaheliseks firmaks kontoritega kõigis Balti riigis. Digital Mind kvaliteedijuhtimissüsteem on sertifitseeritud vastavalt ISO 9001: 2015 standardi nõuetele. Eestis alustati ühise kaubamärgi alt tegeuvsega 2016 aasta algul, kuid osakonna juured ulatuvad aastasse 1998, kui oldi eraldi üksus Microlinkis. Hiljem osteti Microlink ära tänase Telia poolt ning viimane müüs omakorda äriüksuse edasi Nortalile. Aastal 2016 ostsid osakonna töötajad koostöös Läti koostööpartneritega end välja ning loodi Digital Mind Eesti. Täna pakume klientidele nõu digitaliseerimise strateegias, samuti ka litsentse, implementatsiooni ja hooldust Ettevõtte Sisuhalduse (Enterprise Content Management- ECM), Ärianalüütika (Business Analytics- BA) ning tarkvara robootika (Robotics Process Automation – RPA) ja muude tehnoloogiliste lahenduste valdkonnas. Meie partnerid on OpenText, IBM, Microsoft, Software AG, Kryon Systems ja Optimal Systems. Siiani oleme edukalt implementeerinud üle 180 projekti klientidele nii finants-, kindlustus-, logistika, telekommunikatsiooni, tootmis- ja avalikus sektoris.

Oleme uhked, et meie meeskonnas on kõrgelt kvalifitseeritud ning suurte kogemustega professionaalid, kes alati näitavad huvi uute äriinfotehnoloogia arengute vastu. Usume, et teadmisi tuleb jagada, seetõttu teeme koostööd ülikoolidega ning jagame oma kogemusi nii blogides kui ka erinevatel seminaridel ja konverentsidel.

Meie meeskond

Rinalds Sluckis

CEO

Rinald Slucki on 20-aastase rahvusvahelise äri kogemusega tehnoloogiaettevõtja, ettevõtte „Digital Mind“ asutaja ja selle algne juht, kelle missiooniks on arendada ettevõtet strateegiliseks digitaalse transformatsiooni partneriks Kesk- ja Põhja-Euroopa organisatsioonidele. Rinald on innukas triatleet, mitmekordne võistluste „Ironman“ võitja ja maailmameistrivõistlustel osaleja.

Zigmunds Vīķis

Äriarenduse direktor

Zigmund Vikis (Zigmunds Vīķis) on ärijuhtimise spetsialist 20-aastase kogemusega andmete ja õiguskaitse, müügi, turunduse ning organisatsioonistrateegiate väljatöötamisel. Kogemus olulisemates Baltimaade ettevõtetes on andnud sügavat arusaama erinevate tööstusharude probleemidest ja sobivaimatest lahendustest. Positiivsed ambitsioonid ja innovaatiline väljakutsete lahendamine on aidanud julgustada ettevõtteid rakendada lahendusi, mis suurendavad oluliselt nende konkurentsivõimet kohalikel ja rahvusvahelistel turgudel. Sportlik ja ühiskondlikult aktiivne inimene, kes on aastaid osalenud laste ja noorte haridustaseme ja kogemuste tõstmises Läti haridusasutustes.

Keit Kivisild

Partner / Consultant

Keit leads our team in Estonia. As an OpenText certified ECM professional with 15 years worth of experience in analysis, development and implementation of EIM systems, Keit has a deep technical and functional knowledge and he’s been a true leader of all successful OpenText solutions implementations in Estonia.

Edgars Stafeckis

Partner

Edgar Stafecki on kirglik uuendaja ja tõhususe entusiast, kes otsib pidevalt võimalusi tehnoloogiaga maailma paremaks muutmiseks. Tema kogemus digitaliseerimis- ja äriprotsesside automatiseerimisprojektides on väärtuslik allikas uute ideede ja positiivseks „get-things-done“ suhtumiseks nende ideede elluviimisel.

Aivars Balcuns

Partner / CFO

As Digital Mind’s CFO, Aivars is responsible for company’s finance, administrative, legal, IT and HR functions. To better consult our customers on GDPR related issues, Aivars has become our resident personal data protection expert.

Edgars Alksnis

Partner / Tehnikadirektor

When it comes to ECM, there’s literally nothing Edgars wouldn’t be able to deliver. With more than 10 years of experience deploying content and process management solutions Edgars is a true expert and team leader.

Maris Miezitis

Partner / Lahendusarhitekt

By being rather unique combination of musician and mathematician, Maris spots patterns and structures information to find the best possible solution. He started at our company as a student and has grown to become a hard-working technology professional with an impressive track-record of deployed business critical process solutions.