Eesti

Ettevõtte ressursiplaneerimine

Ettevõtte ressursiplaneerimine (tuntud ka kui ERP) on süsteem, mis aitab automatiseerida ja hallata finants-, tootmis- ja jaemüügivaldkonna, tarneahela, inimressursside ja operatsioonide äriprotsesse. ERP süsteemid aitavad juhtidel ülevaadet saada, tegevusi optimeerida ja otsuste tegemist täiustada ning liigendavad andmehoidlaid, integreerides erinevate osakondade teavet. Enamikul ettevõtetel on olemas finants- ja operatsioonisüsteem, kuid suurem osa olemasolevatest tarkvaradest ei suuda tegeleda millegi rohkema kui igapäevaste äriprotsessidega ega soodusta ettevõtte kasvu. Kuna ettevõtted laienevad ja nende vajadused muutuvad, peaksid süsteemid sellega sammu pidama.

Märgid, et teie organisatsioon vajab ERP-d

Allpool on välja toodud märgid, mis näitavad, et vajate uut ERP süsteemi juba täna:

 • Tavafunktsioonid ei lase teil kasvada: võib-olla olete siiani tavafunktsioonidega hakkama saanud, kuid kui teie praegune tarkvara seab piirangud turul laienemisele ja suutlikkusele ülemaailmselt kasvada, on aeg võtta kasutusele parem ERP süsteem, mis suudab seda kõike teha.
 • Kasutate kokkusobimatuid süsteeme: tehnoloogia muutudes märkate, et teie erinevad süsteemid ei toimi koos hästi. Võib-olla täheldate, et teie uus raamatupidamistarkvara ei ühildu vana personalihaldussüsteemiga, ning olete väsinud raiskamast aega ja ressursse, et neid sobitada.
 • Te ei suuda täita klientide ootusi: kui teie töötajad ja kliendid on mobiilsed ja teie süsteem ei sobi neile, on aeg investeerida kõigi vajadusi rahuldavasse süsteemi. Kui tunnete, et te ei saa endale lubada investeerimist klientide ootuste täitmisse ja te ei soovi anda oma töötajatele edu saavutamiseks vajalikke vahendeid, kaotate nad lihtsalt konkureerivale ettevõttele.

Lahendus

Kaasaegne ERP lahendus pakub paindlikku kasutust, suuremat turvalisust ja privaatsust, jätkusuutlikkust ning vajab kohandamiseks vähest programmeerimist. Mis kõige tähtsam – see tagab teie äritegevuse ja protsesside järjepidevuse ja vastupidavuse, pakkudes teavet, mis aitab teil kohe uuendusi kasutusele võtta ja valmistab samal ajal ettevõtet tulevikuks ette.

Allpool on kolm võimalust, kuidas ERP saab teie ettevõtet edendada:

 • Optimaalse jõudluse tagamine. Tehisintellekti kaasavate lahenduste abil saate juurdepääsu teabele, mis soodustab otsuste tegemist ja näitab, kuidas täiustada edusammude saavutamiseks tegevuse tulemuslikkust.
 • Tegevuse mõju kiirendamine. Ühendades protsessid ja andmed, annate töötajatele parema nähtavuse ja paindlikkuse, mis aitab neil kiiresti tegutseda ja luua rohkem väärtust kogu ettevõtte jaoks.
 • Äritegevuse paindlikkuse tagamine. Paljud ERP lahendused on loodud kohanduma teie vajadustega ja kasvama koos teiega, aidates teil mis tahes tegevushäireteks või turumuutusteks ennetavalt ette valmistuda ja neile kohe reageerida.

Allpool on kirjas mõned peamised komponendid, mis peaksid sisalduma igas olemasolevas ERP süsteemis:

Finantsjuhtimine

Teie süsteem ei peaks mitte ainult aitama norme täita, vaid andma ka täpseid ja analüütilisi andmeid, mis aitaksid eelarvel silma peal hoida, ning pakkuma mitme valuuta haldamise, rahavoogude juhtimise ja pangatehingute võimalusi.

Tootmine See funktsioon peab andma tootjale võimaluse pääseda ligi reaalajas andmetele, et optimeerida tootmise planeerimist ning projekti- ja kulude juhtimist. Tootmise ERP peaks võimaldama ka ressursside haldamist ja rahuldama klientide vajadusi.

Tarneahel Kuna teabe käsitsi sisestamise ja kaupade füüsilise inventeerimise aeg jääb minevikku, peaks see funktsioon parandama lao- ja varude haldust ning andma ettevõtetele parema ülevaate oma toodetest ja integreeritud logistikast.

Inimressursid Kaasaegsed lahendused pakuvad võimalusi ettevõtte andmete haldamiseks ja töötajate juhtimise, näiteks palgaarvestuse, töölevõtmise ja muude ülesannete sujuvamaks muutmiseks. Teil on paremad võimalused töötajate hoidmiseks, värbamiseks ja neile volituste andmiseks ning samal ajal saate jälgida töötajate tulemusi ja tuvastada personaliprobleeme juba enne nende tekkimist.

Kuigi iga äriprotsessi jaoks ei ole olemas kõikehõlmavat lahendusi pakkuvat tarkvara, muutub ERP tehnoloogia üha paremaks ja ühendab tõhusamalt protsesse. Kui teie protsessid, süsteemid ja andmed on ühendatud, annab see teile võimaluse saada oma tegevuse optimeerimiseks vajalikud andmed, saavutada vastav kiirus ja kohanemisvõime.

Eelised

Lisaks paremale nähtavusele ja ülevaatlikkusele on olemas lisaeelised, mida ettevõtte ressursside planeerimise süsteemid võivad teie ettevõttele pakkuda:

 • Tõhusam tegevus. Reaalajas ülevaade ja prognoositavad andmed aitavad teil hõlpsasti ja tulemuslikult tuvastada ja lahendada kõik asjaolud, mis takistavad tõhusaimat tegevust.
 • Madalamad kulud. Suurem tõhusus, eelarve järgimine ja finantsprotsesside automatiseerimine võimaldavad teil kuludel silma peal hoida ja aitavad tuvastada täiustamist vajavaid valdkondi.
 • Ühised parimad tavad. Omavahel ühendatud osakonnad muudavad teadmiste jagamise lihtsamaks kui kunagi varem ja see aitab kõigil osakondadel saavutada parima tulemuslikkuse.
 • Meeskonna suurem tootlikkus. Sujuvamad toimingud ja keskne teabeallikas suurendavad inimesi, andmeid ja protsesse ühendades tootlikkust.
 • Nutikamad strateegiad. Ühendatud andmed vabastavad teid vananenud tabelitest ja aitavad planeerida kasvu, kasutades dünaamilisi vaateid tulevastest strateegilistest võimalustest.

Toote ülevaade

Iga kaasaegne ja edukas ettevõte tugineb oma igapäevases tegevuses suurel määral tehnoloogilistele lahendustele. Ettevõtte ressursside planeerimise süsteemid aitavad ressursse tõhusalt kasutada ja soodustavad edukat kasvu. Rakendame, rendime ja hooldame maailmakuulsaid ärijuhtimissüsteeme:

Täpsema teabe saamiseks leppige meiega kokku konsultatsioon või külastage järgmist veebisaiti: https://www.alna.lt/business/en

Meie, Digital Mind, aitame suurtel ja keskmise suurusega organisatsioonidel rakendada jätkusuutlikke äritavasid, digitaliseerides nende olulised protsessid. Meie protsesside digitaliseerimise lahendused toetavad keskkonna-, sotsiaalhaldamise strateegiaid ja võimaldavad klientidel erinevates tööstusharudes keskenduda jätkusuutlikule finantskasvule, töötajate heaolule ja positiivsele mõjule ühiskonnale.

On Teil küsimusi?

Küsi nõustamist

Küsi nõustamist

Broneerige konsultatsioon juba täna

Küsimusi? Võtke meiega ühendust!