Eesti

OpenText Extended ECM

OpenText™ Extended ECM on äri sisu- ja dokumendihaldusplatvorm, mis suurendab koostööd ning tootlikkust kogu organisatsioonis, lihtsustades teabehaldusprotsesse ja ka vähendades tegevuskulusid. Oma skaleeritavuse ja täiustatud turvafunktsioonidega annab OpenText Extended ECM suurtele ettevõtetele võimaluse tõhusalt hallata oma tohutuid andmemahtusid, tagada nõuetele vastavus ning teha reaalajas ülevaadete põhjal teadlikke äriotsuseid.

Võtke ühendust

Sisu ja äriprotsesside integreerimine

Ettevõtte sisu- ja dokumendihalduse terviklahendus

Ettevõtte tasemel teabehaldus

Organisatsiooni tõhususe suurendamine

OpenText™ Extended ECM reguleerib teabe elutsüklit, integreerides seda juhtivate ettevõtterakendustega, nagu SAP, Microsoft Dynamics 365, Office® 365, Oracle, Salesforce ja SAP® SuccessFactors®.

Võtke ühendust

OpenText Extended ECM põhifunktsioonid

OpenText Extended ECM pakub tugevaid funktsioone, sealhulgas dokumendihaldust, kirjehaldust, töövoo automatiseerimist, koostöötööriistu ja intelligentseid otsinguvõimalusi, võimaldades ettevõtetel tõhusalt koguda, korraldada, turvata ning hankida oma kriitilist äriteavet kogu selle elutsükli jooksul.

Dokumendihaldus

Turvaliselt jäädvustab, indekseerib, korraldab, salvestab, turvab, jälgib ja kõrvaldab dokumente, et suurendada töötajate tootlikkust, vähendada salvestuskulusid, täita ettevõtte mandaate ja tõhustada teabehaldust.

Ettevõtte Tööruumid

Pakub kiiret ja kergesti seeditavat juurdepääsu asjakohasele teabele ning valmismallidele, et luua kiiresti uusi tööruume, mis korraldavad projekti, teenindusjuhtumi või konkreetse ärieesmärgiga seotud sisu, andmeid, inimesi ja ka ülesandeid.

Sisurakendused, töövoog ja automatiseerimine

Minimeerib vajaduse konfigureeritava raamistikuga punktilahenduste järele, et automatiseerida väikese väärtusega või manuaalseid ülesandeid, suunates väärtuslikud ressursid ümber ärieesmärkidele. Tootmine: planeerimisest lõpptooteni

Ärirakenduste raamatukogu

Vähendab juurutamispüüdlusi eelkonfigureeritud lahendustega, et parandada tootlikkust ja kiirendada protsesse kogu organisatsioonis.

Konteinerarhitektuur

Võimaldab lihtsat täiendamist ja juurdepääsu uutele funktsioonidele, võimalustele ning värskendustele.

OpenTexti Cloud Hallatavad Teenused

Pakub valikulist tuge rakenduste ja infrastruktuuri juurutamiseks, integreerimiseks, pidevaks haldamiseks ning optimeerimiseks ühe teenusetaseme lepingu alusel.

Ettevõtte Sisuhaldus vs Dokumendihaldus

Kui Dokumendihaldussüsteemid (DMS) keskenduvad peamiselt üksikute dokumentide juurdepääsu korraldamisele ja kontrollimisele, siis Ettevõtte Sisuhaldus (ECM) hõlmab laiemat funktsioonide ulatust. ECM läheb dokumendihaldusest kaugemale, hõlmates selliseid funktsioone nagu sisu elutsükli haldus, töövoo automatiseerimine, kirjehaldus ja ka integreerimine teiste ärisüsteemidega. ECM-i eesmärk on hallata ja kasutada organisatsiooni kogu sisu, sealhulgas dokumente, e-kirju, pilte, videoid ja palju muud, et lihtsustada tõhusat teabehaldust ning võimaldada paremat koostööd ning otsuste tegemist kogu ettevõttes.

OpenText Extended ECM

 • Haldab mitmesugust sisu, sealhulgas dokumente, e-kirju, pilte, videoid jne.
 • Hõlmab dokumendihaldust, sisu elutsükli haldamist, töövoo automatiseerimist, kirjehaldust, integreerimist teiste süsteemidega jne.
 • Tõhustab koostööd täiustatud funktsioonide kaudu, nagu reaalajas redigeerimine, meeskonna koostööruumid, ülesannete haldamine ja arutelulõimed
 • Põhjalik teabehaldus, sh vastavushaldus, metaandmete haldus, säilituspoliitikad ja ka õiguslik muutmislukustus
 • Pakub tugevat töövoo automatiseerimist, et muuta äriprotsessid sujuvamaks ja parandada nende tõhusust
 • Võimaldab sujuvat integreerimist erinevate süsteemidega, nagu CRM, ERP, HR ja palju muud, et pakkuda ühtset ülevaadet teabest
 • Pakub täiustatud analüüsi- ja aruandlusvõimalusi, et saada parem ülevaade sisu kasutusest, toimivusest ja nõuetele vastavusest
 • Strateegiline lahendus kogu ettevõtet hõlmavaks sisuhalduseks, mis on kooskõlas pikaajaliste ärieesmärkidega
vs

Muud Dokumendihalduse Lahendused

 • Keskendub üksikutele dokumentidele
 • Korraldab ja kontrollib juurdepääsu dokumentidele
 • Pakub põhilisi koostööfunktsioone, nagu versioonikontroll ja dokumentide ühiskasutus
 • Piiratud teabehalduse võimalused
 • Piiratud töövoo võimalused
 • Võib olla piiratud integreerimisvõimalustega teiste ärisüsteemidega
 • Piiratud või tavalised aruandlus- ja analüüsifunktsioonid
 • Sageli rakendatakse seda eraldiseisvate süsteemidena, et rahuldada vahetuid dokumendihaldusvajadusi

OpenText Extended ECM Eelised

OpenText Extended ECM annab äridele täiustatud vastavusvõimalused, sujuvamad protsessid ja ühtse andmevaate, mis suurendab tootlikkust ning parandab ka otsuste langetamist.

Tõhustatud Koostöö

OpenText Extended ECM lihtsustab sujuvat koostööd meeskondade ja osakondade vahel, võimaldades töötajatel dokumentidele ning teabele kergesti juurde pääseda, neid ühiskasutusse anda ja nendega koostööd teha, edendades tööviljakust ning meeskonnatööd.

Sujuvam Teabehaldus

Lahendus pakub ettevõtte sisu tsentraliseeritud kontrolli ja haldamist, võimaldades tõhusat dokumentide hõivamist, klassifitseerimist, säilitamist ning allalaadimist, mis toob kaasa parema teabehalduse ja ka nõuetele vastavuse.

Suurem Töö Efektiivsus

OpenText Extended ECM automatiseerib manuaalseid ja korduvaid ülesandeid, nagu dokumentide marsruutimine ning kinnitamisprotsessid, inimlike vigade vähendamine, viivituste minimeerimine ja üldise töötõhususe suurendamine.

Eeskirjade Järgimine

Lahendus aitab ettevõtetel järgida regulatiivseid nõudeid ja valdkonnastandardeid, pakkudes tugevaid kirjehaldusvõimalusi, kontrolljälgi, versioonikontrolli ning säilituspoliitikaid, tagades vastavuse ja maandades riske.

Parem Otsuste Langetamine

Intelligentsete otsinguvõimaluste, analüüsi- ja aruandlusfunktsioonide abil võimaldab OpenText Extended ECM organisatsioonidel saada oma andmetest praktilisi ülevaateid, hõlbustades teadlike otsuste tegemist ja edendades äriedu.

Mastaapsus ja Paindlikkus

Lahendus on loodud vastama suurettevõtete kasvavatele vajadustele, pakkudes skaleeritavust suure hulga sisu haldamiseks ja paindlikkust muutuvate ärinõuete ning töövoogudega kohanemiseks.

Täiustatud Turvalisus ja Andmekaitse:

OpenText Extended ECM pakub täiustatud turbefunktsioone, sealhulgas juurdepääsu juhtelemente, krüptimist ja turvalisi kontrolljälgi, tagades tundliku teabe konfidentsiaalsuse, terviklikkuse ja kättesaadavuse.

Integratsiooni Võimalused

OpenText Extended ECM integreerub sujuvalt teiste ärirakenduste ja -süsteemidega, nagu ERP, CRM ja produktiivsusplatvormidega, võimaldades organisatsioonidel kasutada oma olemasolevaid tehnoloogiainvesteeringuid ja luua ühtne teabe ökosüsteem.

OpenText Extended ECM Rakendused DigitalMind Poolt

Lepingute Haldamise Rakendus

Tsentraliseeritud OpenText Extended ECM-il põhinev Lepinguhalduse rakendus hõlmab kogu lepinguhaldusprotsessi: alates lepingu loomisest ja registreerimisest kuni töövoo kinnitamiseni ning allkirjastamiseni kuni salvestamise ja arhiveerimiseni. Lahendus võimaldab ka kohandatud kinnitusstsenaariume ning töövooge ausas ja nõuetele vastavas keskkonnas.

Arvete Haldamise Rakendus

Arvete haldamise rakendus hõlmab kogu ostureskontro arvete haldamise protsessi. Alates arvete koostamisest ja registreerimisest kuni kinnitamise ning haldamiseni turvalises laos.

HR rakendus

HR dokumendi- ja protsessihalduse lahendus kasutab kõiki dokumendihalduse ja töövoo automatiseerimise tehnilisi võimalusi. Igal töötajal on juurdepääs oma dokumentidele turvalises ning tsentraliseeritud e-Kaustas, kus failid esitatakse koos asjakohase puhkuse, hüvitiste, koolitussertifikaatide ja muu teabega.

Juhatuse koosoleku rakendus

Tsentraliseeritud OpenText Extended ECM platvormil põhinev juhatuse koosoleku rakendus aitab juhatuse liikmetel ja ettevõtte sekretäridel olla paremini ette valmistatud, kaasatud ning joondatud enne juhatuse koosolekuid, nende ajal ja ka pärast neid. See lisand aitab seadistada ja järgida töövoogu, mis hõlmab juhatuse koosolekute kõiki aspekte ning võimaldab nõuetele vastavust, ausust ja paberimajanduseta muutumise kontseptsiooni.

Küsi nõustamist

Broneerige konsultatsioon juba täna

Küsimusi? Võtke meiega ühendust!

Laadige alla "Läti ERP-turu analüüsi" peamised järeldused.