Eesti

Dynamics 365 Sales

Dynamics 365 Sales (CRM) on kõik-ühes lahendus müügiosakonna jõudluse tõstmiseks. Muutke oma müügiprotsessid sujuvamaks ja laadige endale see võimas kliendisuhete haldamise (CRM) platvorm, mis on loodud selleks, et muuta seda, kuidas ettevõtted müügivihjete ning klientidega suhtlevad. Olenemata sellest, kas olete väikeettevõte või suurettevõte, annab see ulatuslik tööriistade ja intelligentsete funktsioonide komplekt teie müügimeeskonnale võimaluse luua tugevamaid suhteid, sulgeda tehinguid kiiremini ja edendada enneolematut kasvu.

Get in touch

Optimize business operations

Improve decision making

Drive benefits for your customers, employees, and organization

Accelerate time to value

Speed up innovation

Püsige oma konkurentidest ees

Dynamics 365 Sales abil olete tunnistajaks oma müügiprotsessi muutumisele, mis annab teie meeskonnale võimaluse tehinguid kiiremini sulgeda, klientidega tõhusamalt suhelda ja andmepõhiseid otsuseid teha.

Get in touch

Dynamics 365 Sales funktsionaalsus

Dynamics 365 Sales aitab ettevõtetel hallata ja hoida silma peal oma müügiprotsessidel, jälgida müügivihjeid ning müügivõimalusi ning parandada kliendisuhtlust, et müügitoimingud oleksid tõhusamad.

Suurem Müügitootlikkus

Dynamics 365 Sales pakub müügimeeskondadele tsentraliseeritud platvormi müügivihjete, müügivõimaluste ja kliendisuhtluse haldamiseks. See muudab müügiprotsessi sujuvamaks, parandab tõhusust ja vähendab käsitsi tehtavaid ülesandeid, võimaldades müügiesindajatel keskenduda rohkem müügile ning ka suhete loomisele.

Tehisintellektil põhinevad ülevaated

Dynamics 365 Sales sisaldab endas tehisintellekti, et pakkuda teile praktilisi ülevaateid ja soovitusi. Müügiesindajad saavad intelligentseid soovitusi parimate toimingute kohta, mis aitavad neil prioriteete seada ja teada seda, millal täpsemalt klientidega suhelda, see omakorda toob kaasa teadlikumad otsused ning paremad müügitulemused.

Müügiprotsesside automatiseerimine

Platvorm automatiseerib korduvaid ülesandeid, nagu müügivihjete marsruutimine, järeltegevused ja võimaluste jälgimine. Automatiseerimine vähendab inimlikke eksimusi, kiirendab müügitsüklit ning tagab järjepideva ja standardiseeritud müügiprotsessi kogu organisatsioonis.

360-Kraadine Kliendivaade

Platvorm koondab kliendiandmeid erinevatest allikatest, pakkudes terviklikku ülevaadet igast kliendist. See aitab müügiesindajatel paremini mõista klientide vajadusi, eelistusi ja ka varasemat suhtlust, võimaldades isikupärasemaid ning sihipärasemaid müügitegevusi.

Täiustatud Koostöö

Dynamics 365 Sales soodustab paremat koostööd meeskonnaliikmete vahel. Müügiesindajad saavad jagada teavet, teha koostööd tehingute osas ja suhelda platvormil, mille tulemuseks on parem meeskonnatöö ning ühtsem müügilähenemine.

Müügi Prognoosimine

Platvormi andmepõhine müügiprognoos aitab ettevõtetel teha täpsemaid prognoose tulevaste müügitulemuste kohta. See aitab kaasa ressursside planeerimisele, varude haldamisele ja ka üldisele äristrateegiale.

Mobiilne Juurdepääs

Dynamics 365 Sales mobiilsed võimalused võimaldavad müügimeeskondadel liikvel olles kriitilistele andmetele ja ülevaadetele juurde pääseda. See annab neile võimaluse püsida klientidega ühenduses, vastata kiiresti päringutele ning värskendada kirjeid reaalajas, suurendades tootlikkust ja samas ka reageerimisvõimet.

Dynamics 365 Sales eelised

Need eelised aitavad üheskoos kaasa tõhusamatele müügiprotsessidele, parematele kliendisuhetele ja suurematele ettevõtete müügituludele, kasutades rakendust Dynamics 365 Sales.

Parem Müügiefektiivsus

Dynamics 365 Sales muudab müügiprotsessid sujuvamaks, automatiseerides korduvaid ülesandeid, nagu müügivihjete ja müügivõimaluste haldus. See võimaldab müügiesindajatel keskenduda väärtuslikele tegevustele, vähendades käsitsi pingutamist ning suurendades üldist müügiefektiivsust.

Täiustatud Klientide Kaasamine

Platvorm pakub põhjalikku ülevaadet kliendisuhtlusest, ajaloolistest andmetest ja eelistustest. Müügiesindajad saavad seda teavet kasutada isikupärastatud ning sihitud müügitegevuste pakkumiseks, mis toob kaasa paremad kliendisuhted ja ka suurema kliendirahulolu.

Andmepõhised Otsused

Analüütika ja tehisintellekt aitavad müügimeeskondadel tuvastada täiustamist vajavaid valdkondi, optimeerida oma strateegiaid ning teha andmetega tagatud otsuseid, et maksimeerida müügivõimalusi.

ROI ja peamine kokkuhoid D365 Sales abil

Siit saate teada, kuidas ettevõtted vähendavad kulusid ja suurendavad oma üldist tõhusust, kasutades selles uuringus Dynamics 365 Sales-i, mille on heaks kiitnud Microsoft.

215%

ROI koos Dynamics 365 Sales-iga kolme aasta jooksul

7 kuud

Tasuvus

15%

Müüja efektiivsuse suurenemine meeskonnaliikmetega koostöö tegemisel

Laadige uuring alla:

Küsi nõustamist

Broneerige konsultatsioon juba täna

Küsimusi? Võtke meiega ühendust!

Laadige alla "Läti ERP-turu analüüsi" peamised järeldused.