Eesti

Ettevõtte ressursiplaneerimine

Ettevõtte ressursiplaneerimine (tuntud ka kui ERP) on süsteem, mis aitab automatiseerida ja hallata finants-, tootmis- ja jaemüügivaldkonna, tarneahela, inimressursside ja operatsioonide äriprotsesse. ERP süsteemid aitavad juhtidel ülevaadet saada, tegevusi optimeerida ja otsuste tegemist täiustada ning liigendavad andmehoidlaid, integreerides erinevate osakondade teavet. Enamikul ettevõtetel on olemas finants- ja operatsioonisüsteem, kuid suurem osa olemasolevatest tarkvaradest ei suuda tegeleda millegi rohkema kui igapäevaste äriprotsessidega ega soodusta ettevõtte kasvu. Kuna ettevõtted laienevad ja nende vajadused muutuvad, peaksid süsteemid sellega sammu pidama.

Protsesside nutiautomatiseerimine

Vähendatud käsitsitöö, madalamad kulud, suurem äritootlikkus ja suurem vastavus on robotprotsesside automatiseerimise (RPA) tööriistadega digitaalse protsessihalduse peamised eelised. Analüütikute hinnangul võiks enamikes tööstusharudes ja töökohtades automatiseerida 30-50% tööülesannetest. RPA on protsesside automatiseerimise vorm, mille käigus tarkvara koolitatakse jätkama inimeste poolt IT-süsteemides varem tehtud toiminguid.

Ettevõtluse pilvelahendused

Uues reaalsuses tuleb innovatsiooni ja lahendusi ellu viia kuude, mitte aastate jooksul ning andekate töötajate olemasolu on muutunud suureks väljakutseks enamiku organisatsioonide jaoks kõigis tööstusharudes. Seetõttu peavad ettevõtted muutma oma lähenemist infohalduslahenduste arendamisele, hooldamisele ja kaasajastamisele. Ettevõtluse pilvelahenduste loomise kontseptsioon low-code raamistikku kasutades tagab autonoomia, paindlikkuse ja kiiruse, et vastata organisatsiooni nõuetele sobitatavate ja skaleeritavate lahendustega.

Ettevõtte sisuhaldus

Ettevõtte sisuhaldus (ECM) on tavade ja tehnoloogiliste lahenduste komplekt, mis aitab hallata kriitilise äriteabe ja -dokumentide kogu elutsüklit. ECM-i lahendusi kasutatakse teadmistepõhiste töötajate tootlikkuse tõstmiseks, dokumendivoogude tõhustamiseks paberimajanduse kaotamise kaudu, teabe kättesaadavuse, kontrolli ja läbipaistvuse suurendamiseks ning riskide vähendamiseks.

Küsi nõustamist

Broneerige konsultatsioon juba täna

Küsimusi? Võtke meiega ühendust!